صفحه اصلی


بک لینک در سئو چیست؟مزایای خرید بک لینک چیست؟

خرید بک لینک

بک لینک یکی از پر استفاده ترین کلمات در دنیای بهینه سازی موتور های جست و جو (سئو) می باشد.

بسیاری از وبلاگ نویسان که به تارگی یک وبسایت و یا وبلاگ را تاسیس نموده اند معمولا به دنبال این هستند که کلمه بک لینک به چه معناست!

در این پست خاطر نشان خواهیم کرد که چرا بک لینک ها برای سئو سایت و بهینه سازی سایت ضروری هستند؟و چرا برای موفقیت آنلاین شما بک لینک ها پر اهمیت هستند؟

بک لینک ها ، لینک های ورودی به یک صفحه هستند.

هنگامی که یک صفحه به صفحه دیگر لینک بدهد ، یک “بک لینک” نامیده می شود.در گذشته بک لینک ها مهم ترین معیار رتبه بندی یک صفحه وب بودند.

صفحه ای با تعداد زیادی بک لینک رتبه بهتر و بیشتری در انواع موتورهای جست و جو کسب می کرد از جمله گوگل.این قضیه تا مقدار زیادی هنوز هم پابرجاست.

وبمستران با خرید بک لینک سعی در دور زدن الگوریتم های رتبه بندی گوگل را دارند.

در این قسمت لغت نامه ای از کلمات متداول که به بک لینک مرتبط هستند آورده شده است :

لینک جوس (Link Juice) : هنگامی که یک صفحه به هر کدام از مقالات وبسایت شما و یا صفحه اصلی وبسایت شما لینک دهد ، “لینک جوس”  عبور می دهد.

این Link Juice به رتبه بندی مقاله کمک می کند و همچنین ارزش دامنه (da) را افزایش می دهد.

به عنوان یک وبلاگ نویس ، شما میتوانید با استفاده از تگ no-follow ، عبور Link Juice را متوقف نمایید.

لینک نو فالو (no-follow) : هنگامی که یک وبسایت به وبسایت دیگری لینک می دهد اما لینک دارای تگ no-follow است ، آن لینک “لینک جوس” عبور نمی دهد.

گفته می شود بک لینک های نوفالو جهت سئو و بهینه سازی سایت مناسب نیستند اما این چنین نیست و حتی این بک لینک ها نیز توسط موتور های جست و جو دیده می شوند و در رتبه بندی تاثیرگذار هستند!

به صورت کلی ، یک وبمستر هنگامی از تگ نوفالو استفاده می کند که بخواهد به یک وبسایت غیر قابل اعتماد لینک بدهد.

لینک دو فالو (do-follow) : به صورت پیش فرض همه لینک هایی که داخل مطالب وبسایت اضافه می نمایید ، لینک های دو فالو هستند و “لینک جوس” عبور می دهند.

Linking Root Domains : اشاره دارد به تعداد بک لینک هایی که از یک دامنه منحصر به فرد به وبسایت شما داده می شود.حتی اگر یک وبسایت ۱۰ بار به وبسایت شما لینک داده باشد ، تنها به عنوان یک linked root domain لحاظ می گردد.

لینک های کم کیفیت (Low-Quality Links) : لینک های کم کیفیت لینک هایی هستند که از وبسایت های اسپم ، وبسایت های خودکار و اتوماتیک می آیند.این گونه بک لینک ها به جای اثربخشی ، تاثیر مخربی بر روی وبسایت می گذارند.

این یکی از دلایلی است که هنگام خرید بک لینک میبایست مراقب باشید.

لینک های داخلی (Internal Links) : لینک هایی که از یک صفحه به صفحه دیگر در همان دامنه داده می شود ، لینک های داخلی (Internal Links) نامیده می شوند.به پروسه ساختن لینک های داخلی وبسایت ، لینک سازی داخلی (internal linking) می گویند.

انکر تکست (Anchor Text) : متنی که برای لینک ها استفاده می شود انکر تکست نامیده می شود.بک لینک های دارای انکر تکست هنگامی که میخواهید با کلمات مشخص رتبه مناسبی بگیرید ، به خوبی کار می کنند.

 

چگونه بک لینک بگیریم؟

حالا که میدانید بک لینک چیست و چرا در سئو سایت پر اهمیت است بیایید نحوه به دست آوردن بک لینک را بررسی نماییم.

مورد پراهمیتی که در مورد بک لینک در سئو میبایست به خاطر بسپارید این است که تعداد بک لینک ها مورد بحث نیستند بلکه کیفیت بک لینک ها مهم است.

روش های به دست آوردن بک لینک های با کیفیت :

  1. نوشتن مقالات فوق العاده
  2. استفاده از متد لینک سازی شکسته (broken link building)
  3. لینک سازی با استفاده از کامنت گذاری
  4. ثبت وبسایت در دایرکتوری ها
  5. خرید بک لینک

 

نوشتن مقالات فوق العاده : بهترین و ساده ترین روش به دست آوردن بک لینک برای وبسایت شماست.اگر مقالات مناسب و با کیفیتی بنویسید ، مردم به صورت طبیعی به شما لینک خواهند داد.

مقالات آموزشی و لیست های top-ten مثال های خوبی از انواع مقالاتی هستند که پتانسیل بالایی جهت گرفتن بک لینک از وبسایت های دیگر را دارند.

لینک سازی با استفاده از کامنت گذاری (commenting) : کامنت ها یه روش فوق العاده ، راحت و رایگان جهت گرفتن بک لینک هستند.کامنت گذاری را در فروم ها و وبلاگ های دوفالو آغاز کنید.

کامنت گذاری به شما کمک می کند تا بک لینک های یک طرفه به دست آورید که باعث افزایش ترافیک ارجاعی و بهبود رتبه در نتایج موتور های جست و جو از جمله گوگل خواهد شد.اما مراقب باشید که اسپم نکنید!

ثبت وبسایت در دایرکتوری ها : یکی از روش های ساده دیگر جهت به دست آوردن بک لینک ، ثبت وبسایت در وب دایرکتوری ها می باشد.این متد امروزه بسیار معروف نیست زیرا یافتن وب دایرکتوری های مجاز .ار راحتی نیستند.

در جریان باشید که از ثبت وبسایت خود در دایرکتوری هایی که جهت درج لینک شما میبایست لینک آن ها را در وبسایت خود درج نمایید ، خودداری کنید!

خرید بک لینک (buy backlinks) :

خرید بک لینک تنها از طریق وبسایت های معتبر توصیه می گردد در غیر اینصورت خرید بک لینک می تواند وبسایت شما را در معرض خطر پنالتی گوگل قرار دهد.بنابر این مراقب تبلیغات جذاب سئو کاران باشید!

جهت خرید بک لینک به آدرس روبرو مراجعه نمایید : https://seoarzan.ir/buy-backlinks/

برای دانلود این موزیک روی لینک زیر کلیک کنید

برای پخش آنلاین روی دکمه پخش کلیک کنید و منتظر اجرای موزیک بمانیدارسال نظر